Kes ütles, et elu ei võiks lilleline olla? Inglitiibadega lasterõivaste kollektsiooni Wings kaunistab ka võimalus emal osa saada sellest salapärasest, õrnust ja helgust täis ingellikust maailmast, kus juhtuvad imed ja kõik päevad on rõõmu ning tänutunnet täis nagu õnnelikel lastel ikka. Unusta argimured ja ehi end inglite abiga, et särada mänguliselt nii peol, külas, kohvikus kui fotograafi juures.  

Paku teistele võimalust sinuga koos rõõmu tunda, ole inspiratsiooniks ja eristu. Ole see, kes kerguse ja rõõmuga eluteel kõnnib ning oskab aega võtta, et lilli nuusutada. Igalühel on teemad, mis vajavad lahendamist ja kõik päevad sa võib-olla südamest ei naeragi, sest toimetamine võtab oma aja ja asjad muudkui kuhjuvad, aga kui suhtud olukordadesse pigem kerguse kui tõsidusega, muutuvad peagi ka su muremõtted lahenduskohtadeks. Võta aega, et rõõmustada ennast ja teisi enda ümber oma imelise kohaloluga!  

Pehmest puuvillast kauni lõikega naiste t-särk hoiab keskkohast natuke laiemalt, et saaks soovi korral oma naiselikke kumerusi varjata. Tavalisest väheke pikem lõige hoiab keha soojema ka jahedamatel päevadel, et selga külma eest kaitsta, kui lastega tegeledes on vaja kummardada ja kükitada. Õrnalt puhvis käise lõige ja grammike pikem varrukas lisab naiselikkust ja õhulisust ingellikuks olemiseks.  

Samuti on kõigi jaoks üliarmsad ema ja tütre komplektid, mis tekitavad teistele alati nii palju helguse tunnet ja on vähe neid, kes sellele „oi, kui armas“ ei reageeri. Sära koos oma kallikesega! Väikse beebi emale on olemas beebi body siin ja suurema tütre t-särki saad näha siit

Valge kangas on GOTS sertifikaadiga 95% puuvill ja 5% elastaan (GOTS – Global Organic Textile Standard)

Lilleline kangas on lapsesõbralik oeko-tex sertifikaadiga 95% puuvill ja 5% elastaan.

Lilleline kangas on Wings by Palms Art originaaldisainiga ja seda kasutatakse ainult Helg riiete tootmisel 

Helg rõivad valmistatakse Eestis. Toeta eesti väikeettevõtlust ja soeta imelised rõivad meilt! 

Tarneaeg Eestis 4-7 tööpäeva 

Tarneaeg Soome ja Balti riigid 6-14 tööpäeva

Tarneaeg muu Euroopa 7-21 päeva

Tarneaeg muu maailm 14-40 päeva


HOOLDUS:

Toodet tohib pesta 30 kraadi juures pesumasinas, kuid kasutada ei tohi pleegitajat, samuti ei tohi kuivatis kuivatada. Toote võib viia keemilisse puhastusse, kuid vältida tuleb trikloroetüleeni sisaldavaid pesuaineid. Triikimisel kasuta madalat kuumust.


Tagasi kõikide tekstiiltoodete juurde