Ingellik tool aitab terves Sinu kodus luua harmoonilist olemist. Toolil istudes tunneb väike lapseke end kui piiramatute võimetega kunstnik, kellel käe all valmivad taevalikust inspiratsioonist sündinud meistriteosed. Helgust tunneb selle ema või isa süda, kes oma väiksekest seal toolil nii rahulikult istumas näeb. Inglitiibadega lastemööbel on loodud õnnelike lapsepõlvemälestuste loomiseks.

Meie mööbli inglitele kohase esmaklassilise kvaliteedi tagavad kõrgetasemelises TalTech Puidutehnoloogia laboris läbiviidud mööbli vastupidavus- ja tugevuskatsed ning tunnustatud mööbliettevõttes tootmine.

Ingellik tool 88 €
TASUTA Kuller koju! (Eestis)
Hind sisaldab käibemaksu
Mööblijalgade lõppviimistluse (valged jalad või lakitud jalad) saad valida allpool enne ostukorvi lisamist.

Kui soovid oma mööbli puidust jalgadele ingellikku nüanssi ja omanäolisust lisada, siis pakendis on kaasas valged kleebised, mille abil saad jalgadele valged triibud peale.
Lisa ostukorvi88 €
Detailid:
  • kogukõrgus: 59 cm
  • istumiskõrgus: 27,5 cm
  • materjal: vineer, jalad kask.
  • viimistlus: Vastavalt EN standardile lastemööblile sobiv värv ja/või lakk
  • tooli tugevust ja vastupidavust on katsetatud TalTech Puidutehnoloogia laboris vastavalt EVS-EN standarditele
Transport: tool transporditakse lahtivõetuna. Jalad on keeratavad ja seljatoe kinnitamiseks on pakendis kaasas õpetus ja vajalik tööriist.

NB! Vastavalt praegu toimuvale, võivad tarneajad olla tavapärasest pikemad. Sellised on praegused ligikaudsed tarneajad:
Tarneaeg Eesti 14-21 päeva
Tarneaeg Soome, Rootsi 21-36 päeva
Tarneaeg muu Euroopa ja USA 21-48 päeva
Täpse info saad, kui kirjutad: wings@palmsart.com

Tagasi kõikide toodete juurde