Elu on lill! Lillelised inglitiivad ja detailid laste t-särgil oma imelistes värvides loovad nii suure rõõmutunde südamesse, et ka kõige pilvisem päev saab erksust täis! Sinu väike ingel on nüüd veelgi ingellikum. Pehmest kangast t-särk sobib ilmestama pidu- ja argipäeva, fotograafi juurde minekut või lihtsalt ilus olemist. Kui väike ingel lõunaunes tukub, siis inglitiivad seljal on nii õhukesed, et magusat taevalikku pehmust täis und ei sega miski. Samuti mahuvad tiivad kampsuni või pusa alla.

Inglitiibadega pluus sobib ideaalselt satsidega lilleliste retuusidega, mida näed siit


DETAILID

Inglitiibadega t-särgi varrukad on kergelt puhvis, et õhulisus aitaks inspiratsioonil lennata ja kergust tuleks juurde, kui soov suurest rõõmust õhku hüpata. Särgi jahedamates oludes kandmiseks sobib t-särgi alla panna teine valge pikkade käistega t-särk. Lõige on varuga, seega pigem vali number väiksem kui number suurem, et puhvis käised istuksid kaunilt õlgadel.

Valge kangas on GOTS sertifikaadiga 95% puuvill ja 5% elastaan (GOTS – Global Organic Textile Standard)

Lilleline kangas on lapsesõbralik oeko-tex sertifikaadiga 95% puuvill ja 5% elastaan

Lilleline kangas on Wings by Palms Art originaaldisainiga ja seda kasutatakse ainult Helg riiete valmistamisel.

Helg rõivad valmistatakse Eestis. Toeta eesti väikeettevõtlust ja soeta imelised rõivad meilt!

Tarneaeg Eestis 4-7 tööpäeva
Tarneaeg Soome ja Balti riigid 6-14 tööpäeva
Tarneaeg muu Euroopa 7-21 päeva
Tarneaeg muu maailm 14-40 päeva

HOOLDUS:
Toodet tohib pesta 30 kraadi juures pesumasinas, kuid kasutada ei tohi pleegitajat, samuti ei tohi kuivatis kuivatada. Toote võib viia keemilisse puhastusse, kuid vältida tuleb trikloroetüleeni sisaldavaid pesuaineid. Triikimisel kasuta madalat kuumust.
Tagasi kõikide tekstiiltoodete lehele