Elu on lill! Lillelised inglitiivad ja detailid laste pusal oma imelistes värvides loovad nii suure rõõmutunde südamesse, et ka kõige pilvisem päev saab erksust täis! Sinu väike ingel on nüüd veelgi ingellikum.

Pisikestele ja natuke suurematele inglitele mõeldud aasalisest dressikangast pusa sobib mõnusasti jahedamal ajal sooja hoidma. Armastusega loodud lõige hoiab inglitele kohaselt premium joont ja aitab oma õrna lillelise mustriga meeleolu tõsta.

Pusal on õlgadelt kergelt puhvis varrukad, kaeluse ümber väike satsike ning seljal inglitiivad. Kirsiks tordil on ees alumise satsi juures ka Wingsi tunnusmärgina väike valge lipsuke! Ära unusta juurde osta ka samast materjalist satsidega dressipükse.

DETAILID 

Inglitiibadega pusa varrukad on kergelt puhvis, et õhulisus aitaks inspiratsioonil lennata ja kergust tuleks juurde, kui soov suurest rõõmust õhku hüpata. Sooniku osa käiste otstes on tagasikeeratav, et armsat tuunikat saaks kauem kanda!

Valge kangas on GOTS sertifikaadiga 95% puuvill ja 5% elastaan (GOTS – Global Organic Textile Standard)

Lilleline kangas on lapsesõbralik oeko-tex sertifikaadiga 95% puuvill ja 5% elastaan

Lilleline kangas on Wings by Palms Art originaaldisainiga ja seda kasutatakse ainult Helg riiete valmistamisel.

Helg rõivad valmistatakse Eestis. Toeta eesti väikeettevõtlust ja soeta imelised rõivad meilt!

Tarneaeg Eestis 4-7 tööpäeva
Tarneaeg Soome ja Balti riigid 6-14 tööpäeva
Tarneaeg muu Euroopa 7-21 päeva
Tarneaeg muu maailm 14-40 päeva


HOOLDUS:
Toodet tohib pesta 30 kraadi juures pesumasinas, kuid kasutada ei tohi pleegitajat, samuti ei tohi kuivatis kuivatada. Toote võib viia keemilisse puhastusse, kuid vältida tuleb trikloroetüleeni sisaldavaid pesuaineid. Triikimisel kasuta madalat kuumust.
Tagasi kõikide tekstiiltoodete lehele